KONST / Litografier / Litografi 6914330
nr 691 4330
Litografi
Chagall, osignerad, 35x25
Utrop:
500 kr
Såld:
750 kr
måndag 11 april 2011
kl 18:00:52
350 kr
450 kr
700 kr
550 kr
650 kr